Utorak, 09.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista
Predsednik DNP

Milan Knežević: Crna Gora ima više droge nego naftnih derivata

U Crnoj Gori prognoziraju se nestašice goriva
Milan Knežević: Crna Gora ima više droge nego naftnih derivata
Милан Кнежевић (видео исечак)

Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Crne Gore Milan Knežević reagovao je na izjavu premijera Milojka Spajića o rezervama naftnih derivata i poručio da u zalihama ima više droge nego goriva.

Premijer Spajić je ranije danas izjavio da Crna Gora ima rezerve naftnih derivata za oko dva meseca.

„Više imamo droge u zalihama nego goriva. Nadam se da bar trotineta neće faliti kad prođu ova dva meseca“, napisao je Knežević na platformi Iks.

U Podgorici je danas održana sednica Saveta za obezbeđenje sigurnog snabdevanja tržišta naftnim derivatima. Ministarstvo energetike i rudarstva apeluje na odgovorno informisanje javnosti, jer neproverene ili ishitrene informacije mogu izazvati nepotrebnu zabrinutost građana i stvoriti pogrešan utisak o stanju na tržištu. prenosi portal RTCG.

Komentari0
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.