Izrael napao nuklearni centar u Iranu
Vazduhoplovne snage Izraela su upravo saopštile da je pokrenut novi talas udara na Iran.
Izraelske odbrambene snage (IDF) saopštile su da su izvele napad na nuklearni centar „Talegan“ u Iranu.
"U okviru serije udara izvedenih poslednjih dana u Teheranu, izraelsko vazduhoplovstvo je, delujući na osnovu preciznih obaveštajnih podataka, pogodilo još jedan objekat iranskog nuklearnog programa", navodi se u saopštenju, prenosi ruska agencija RIA Novosti.
Vojska tvrdi da je Iran koristio ovaj kompleks za razvoj kritično važnih sposobnosti za izradu nuklearnog oružja.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


