Video kamera kao svedok pljačke
U ponedeljak, tačno u 20.56 časova, kako je zabeležila nadzorna video-kamera, u prodavnici obuće „Novećento” u beogradskom Bulevaru kralja Aleksandra 236, desilo se razbojništvo. Pred zatvaranje, u radnju je ušao proćelav, mlađi muškarac, neupadljivo obučen, na ulazu se osvrnuo nekoliko puta, a onda stigao do kase, i napao prodavačicu. Kamera je sve beležila. Ime radnice koja je opljačkana je Jasmina Novaković. Svetlana Redžić je radnica koja je takođe bila prisutna, ali je kasnijeprišla pultu. Razbojnik je odgurnuo prodavačicu Jasminu, posegao u kasu i pobegao sa pazarom. Odneo je 44.000 dinara.
Krivičnu prijavu je podnela Biljana Dodić, direktor preduzeća, OUP-u Zvezdara. Uviđaj je obavio inspektor Milan Đoković, a slučaj će voditi inspektor Bojan Glamočlija. Međutim, postoji praktičan problem, kaže nam vlasnik Igor Cvetić. Oteta suma je „samo” 44.000 dinara, a prodavačica nije povređena prilikom napada. To policija smatra kao „drugorazredni napad”. Da je neko povređen, ne daj bože ubijen, slučaj bi imao prioritet.
O. M.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


