Ovih dana, još bolje noći, očekujemo da se Diogen pojavi u Velikoj Jasikovi i krene u potragu za počasnim (prvim) članom njihove male grobljanske zajednice. Velikojasikovičani, otkad su, posle višemesečne kuknjave kod uprave (mega)polisa Zaječar, dobili novo groblje, u njemu neće da sahrane nikog, jer će se dotičnom, bože moj, ugasiti kuća. Ako ne bude ništa od te rabote, ostaje nam da se nadamo da...