U 2008. godini, više od 90.000 stanovnika opštine Vranje, raznim obavezama, kanalima, virmanima i na druge načine, ,,uterali” su u budžet Republike Srbije preko 12 milijardi dinara. Milijarda mesečno – kakva je to otimačina? Od tog harača Vranju je vraćeno celih – 8 odsto. Što bi činovnici rekli: i slovima, osam odsto. Vranjski primer nije izuzetak već proklamovano pravilo...