Stojimo ovde na raskrsnici u Požegi mi - radnici ,,Budimke”. Blokirali smo saobraćaj jedan sat, za sada samo da upozorimo na naše višemesečne muke. Ne reši li se naša nevolja protest ćemo radikalizovati. Znam da neke nedužne ljude ometamo jer smo zaustavili saobraćaj, a svako ima svoj posao i negde žuri. Zato se zaista od srca tim ljudima izvinjavamo. Ali trebalo bi i nas da shvatite: dogorelo nam je, dalje nismo mogli da trpimo, a ovo je, izgleda, jedini način da nas nadležni čuju....