"Стонси" следеће године
По свему судећи, "Ролингстонси" ће почетком лета следеће године одржати одложене концерте у 18 европских градова, који су били заказани за јун и почетак јула ове године. Иако на званичном сајту групе датум за одржавање концерта на београдском Хиподрому није ни био објављен, незванично се сазнаје да би и наш главни град требало да се нађе у групи градова за које ће поново бити заказани термини за одложене концерте.
Подсетимо да су, између осталог, одложени концерти у Мадриду, Барселони, Загребу, Амстердаму...
Званичну информацију о тачним датумима менаџмент чувеног састава објавиће током наредних дана. Први концерт на европском делу турнеје "Стонси" су одржали јуче у Милану, а након последњег наступа на турнеји 3. септембра у данском граду Хорсенсу требало би да заврше овогодишњу серију наступа. Чланови састава би поново требало да се окупе у фебруару наредне године када почињу са серијом концерата по градовима Америке.Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


