Јефтинији бензин
Гориво ће на свим пумпама у Србији од петка појевтинити за више од три динара, најавио је јуче Млађан Динкић, министар финансија, говорећи о ребалансу буџета у српском парламенту.
Министар Динкић је посаветовао пољопривреднике који се спремају за јесење радове да не купују гориво, већ да сачекају до викенда, најављујући поменуто појевтињење.
Подсећамо да је, недавно, гориво такође појевтинило за 3,5 динара по литру.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


