Jeftiniji benzin
Gorivo će na svim pumpama u Srbiji od petka pojevtiniti za više od tri dinara, najavio je juče Mlađan Dinkić, ministar finansija, govoreći o rebalansu budžeta u srpskom parlamentu.
Ministar Dinkić je posavetovao poljoprivrednike koji se spremaju za jesenje radove da ne kupuju gorivo, već da sačekaju do vikenda, najavljujući pomenuto pojevtinjenje.
Podsećamo da je, nedavno, gorivo takođe pojevtinilo za 3,5 dinara po litru.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


