Боје Црног континента
Дивља лепота питомих људи, њихова страст, душа, егзотика, музика, врели ритам плеса, као и култура преточени су у изложбу фотографија и маски под називом „Боје Африке” која је представљена у Тржном центру „Зира”. Поставку је отворила др Тања Мишчевић, државна секретарка Министарства одбране.
Посетиоци ће до 13. јуна моћи да виде радове уметника – Марка Тодоровића, Марија Леонеа Бралића, Евина Пешића, Мирјане Ристић-Дамјановић и Андријане Пајовић, која је кустос изложбе. Она је радила портрете младих људи из подсахарске Африке који живе у Београду. Остали аутори изложбе инспирацију за своје стваралаштво нашли су на путовањима по Црном континенту. У музичком програму наступио је Алберто Со Саби.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


