Три меча без Жигића
Дисциплинска комисија Уефе казнила је српског репрезентативца Николу Жигића са три утакмице неиграња због искључења на утакмици против Казахстана у Алма Ати (1:2). На ову одлуку Фудбалски савез Србије има право жалбе, а последњи рок је понедељак. Како нам је јуче саопштено ФСС ће се жалити.
Уколико и Комисија за жалбе европске куће фудбала потврди казну Жигић ће пропустити и гостовања Клементеових изабраника Финској (2. јун) и Белгији (22. август), пошто је један меч "одрадио" јер није играо у сусрету с Португалцима (1:1). У том случају вратиће се у национални тим тек 8. септембра у дуелу с Финцима на нашем највећем стадиону.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


