Tri meča bez Žigića
Disciplinska komisija Uefe kaznila je srpskog reprezentativca Nikolu Žigića sa tri utakmice neigranja zbog isključenja na utakmici protiv Kazahstana u Alma Ati (1:2). Na ovu odluku Fudbalski savez Srbije ima pravo žalbe, a poslednji rok je ponedeljak. Kako nam je juče saopšteno FSS će se žaliti.
Ukoliko i Komisija za žalbe evropske kuće fudbala potvrdi kaznu Žigić će propustiti i gostovanja Klementeovih izabranika Finskoj (2. jun) i Belgiji (22. avgust), pošto je jedan meč "odradio" jer nije igrao u susretu s Portugalcima (1:1). U tom slučaju vratiće se u nacionalni tim tek 8. septembra u duelu s Fincima na našem najvećem stadionu.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


