Николић разговарао са Глебовом
Председник Републике Србије Томислав Николић разговарао је данас у Москви са директорком Федералне агенције Руске Федерације, госпођом Љубов Глебовом.
Глебова је честитала председнику Николићу на награди која носи име Патријарха московског и све Русије Алексеја Другог, истакавши да то није само награда због личне снаге председника Николића, већ и због снаге целокупног српског народа.
Председник Николић се сагласио, рекавши да је награда пре свега посвећена грађанима Србије, наводи се у саопштењу председниковог Бироа за сарадању с медијима.
Говорећи о току изградње Храма Светог Саве, госпођа Глебова је рекла да је компанија Гаспром Њефт издвојила четири милиона евра за финансирање прве фазе радова и тренутно је у току одабир извођача радова.
Председник Николић је рекао да је убеђен како ће уз помоћ пријатељске Русије Храм Светог Саве врло брзо бити до краја изграђен и служиће на понос српском народу, али једним делом и руском народу.
Танјуг
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


