Звезда убедљива против Тамиша
Кошаркаши Црвене звезде победили су вечерас Тамиш из Панчева са 94:54 (18:9, 29:20, 17:15, 30:10), у првом колу Суперлиге Србије.
Изабраници Дејана Радоњића, убедљивом игром савладали су госте из Панчева и на тај начин успешно стартовали са одбраном титуле у домаћем првенству.
Тамиш је храбро ушао у меч и у првих 15 минута, гостујући тим је имао резултатски прикључак. Црвено-бели су тада почели да играју знатно јачу одбрану, па се на одмор отишло са плус 18 за београдски тим.
У другом полувремену Звезда је показала индивидуални квалитет, док гости из Панчева нису могли да испрате темпо цревено-белих, па је разлика на крају била и максималних плус 40.
Најефикаснији у тиму Црвене звезде био је Марко Симоновић са 15 поена, Немања Дангубић је додао 12, док је Квинси Милер меч завршио са 11 поена.
Код Тамиша, Вујовић Никола је убацио 11, док је Душан Крушчић додао 10 поена.
У осталим мечевима Мега Лекс је савладао Константин са 93:63, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


