ФМП игра Еврокуп?
Кошаркашки клуб ФМП из Железника добиће упражњено место за наступ у Еврокупу, преносе данас београдски медији.
ФМП, који је прошле сезоне изборио пласман у АБА лигу, заузеће Партизаново место који се одлучио за такмичење у ФИБА Лиги шампиона.
Партизан се прешао у такмичење под окриљем ФИБА како би избегао суспензију Кошаркашког савеза Србије, по налогу ФИБА, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


