FMP igra Evrokup?
Košarkaški klub FMP iz Železnika dobiće upražnjeno mesto za nastup u Evrokupu, prenose danas beogradski mediji.
FMP, koji je prošle sezone izborio plasman u ABA ligu, zauzeće Partizanovo mesto koji se odlučio za takmičenje u FIBA Ligi šampiona.
Partizan se prešao u takmičenje pod okriljem FIBA kako bi izbegao suspenziju Košarkaškog saveza Srbije, po nalogu FIBA, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


