Виртуози виолине у „Гварнеријусу”
Пети циклус концерата „ФМУ и ,Гварнеријус’ награђују” у Центру лепих уметности Јована Колунџије завршен је програмом двоје будућих виртуоза виолине, рођених 1997. године.
Милош Стевановић извео је композиције Моцарта и Ваксмана, уз клавирску сарадњу корепетитора проф. Наталије Младеновић. Сара Беговић и пијаниста Уки Оваскаинен свирали су Брамсову „Сонату за виолину” и „Варијацију оригиналне теме” Вијењавског.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


