Virtuozi violine u „Gvarnerijusu”
Peti ciklus koncerata „FMU i ,Gvarnerijus’ nagrađuju” u Centru lepih umetnosti Jovana Kolundžije završen je programom dvoje budućih virtuoza violine, rođenih 1997. godine.
Miloš Stevanović izveo je kompozicije Mocarta i Vaksmana, uz klavirsku saradnju korepetitora prof. Natalije Mladenović. Sara Begović i pijanista Uki Ovaskainen svirali su Bramsovu „Sonatu za violinu” i „Varijaciju originalne teme” Vijenjavskog.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


