Лажна дојава о бомби у Вишем суду у Београду
Евакуација београдског Вишег суда у Катанићевој улици је завршена пошто је утврђено да је анонинма дојава о бомби била лажна, речено је Танјугу у том суду. Након што је полиција обавила контрадиверзиони преглед запослени и грађани се враћају у судску зграду.
Анонимна дојава суду је стигла око 11:30. У новој судској згради у Катанићевој улици на Врачару смештен је и Други основни суд и Друго основно тужилаштво. Јуче је Виши суд у Јагодини био евакуисан више од два сата због дојаве о бомби која је била лажна, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


