Lažna dojava o bombi u Višem sudu u Beogradu
Evakuacija beogradskog Višeg suda u Katanićevoj ulici je završena pošto je utvrđeno da je anoninma dojava o bombi bila lažna, rečeno je Tanjugu u tom sudu. Nakon što je policija obavila kontradiverzioni pregled zaposleni i građani se vraćaju u sudsku zgradu.
Anonimna dojava sudu je stigla oko 11:30. U novoj sudskoj zgradi u Katanićevoj ulici na Vračaru smešten je i Drugi osnovni sud i Drugo osnovno tužilaštvo. Juče je Viši sud u Jagodini bio evakuisan više od dva sata zbog dojave o bombi koja je bila lažna, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


