Ах, та добра стара времена
Трећу годину заредом, на сцени „Данило – Бата Стојковић” Звездара театра, по два концерта у фебруару и трећи 8. марта као поклон рокенрол дамама, завршена је смотра рок ветерана овог пута под називом „Ах, та добра стара времена”. Тражила се карта више, даме су биле бројније и веселије у препуној сали, док су доајени српског рокенрола свирали хитове шездесетих. Њих тридесет осам – гитариста, бубњара, клавијатуриста... из мелодије у мелодију загревали су своје некадашње посетиоце на игранкама. Идејни творац, београдски адвокат Милутин Трнинић, наговестио је и скоро излажење ЦД издања са 74 композиције које су извођене на протекла три концерта. Посебни, бурно поздрављени гости, који су наступили само синоћ, били су браћа Драги и Жика Јелић и Бранислав Мирић – Бабура.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


