Ah, ta dobra stara vremena
Treću godinu zaredom, na sceni „Danilo – Bata Stojković” Zvezdara teatra, po dva koncerta u februaru i treći 8. marta kao poklon rokenrol damama, završena je smotra rok veterana ovog puta pod nazivom „Ah, ta dobra stara vremena”. Tražila se karta više, dame su bile brojnije i veselije u prepunoj sali, dok su doajeni srpskog rokenrola svirali hitove šezdesetih. Njih trideset osam – gitarista, bubnjara, klavijaturista... iz melodije u melodiju zagrevali su svoje nekadašnje posetioce na igrankama. Idejni tvorac, beogradski advokat Milutin Trninić, nagovestio je i skoro izlaženje CD izdanja sa 74 kompozicije koje su izvođene na protekla tri koncerta. Posebni, burno pozdravljeni gosti, koji su nastupili samo sinoć, bili su braća Dragi i Žika Jelić i Branislav Mirić – Babura.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


