Настављају се протести у Букурешту
БУКУРЕШТ – Око 2.000 грађана окупило се вечерас у румунској престоници Букурешту у знак подршке борби против корупције.
Демонстранти су се окупили испред зграде Владе, а онда су марширали престоницом носећи румунске заставе и узвикујући „Оставка”, „Нећемо се предати” и „Лопови”, преноси АП.
Вечерашњи протест само је наставак огромних протеста организованих након што је влада усвојила уредбу о декриминализацији појединих случајева корупције, која је касније повучена. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
мргуд
Јел' вам ово плаћена реклама или нека заје....? Који протест? Па има их мање наго на Јанковићевом предизборном хепенингу... Мало укуса, ово је ипак озбиљна новина.
Одговори
|
Препоручујем
9
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


