Nastavljaju se protesti u Bukureštu
BUKUREŠT – Oko 2.000 građana okupilo se večeras u rumunskoj prestonici Bukureštu u znak podrške borbi protiv korupcije.
Demonstranti su se okupili ispred zgrade Vlade, a onda su marširali prestonicom noseći rumunske zastave i uzvikujući „Ostavka”, „Nećemo se predati” i „Lopovi”, prenosi AP.
Večerašnji protest samo je nastavak ogromnih protesta organizovanih nakon što je vlada usvojila uredbu o dekriminalizaciji pojedinih slučajeva korupcije, koja je kasnije povučena. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
мргуд
Јел' вам ово плаћена реклама или нека заје....? Који протест? Па има их мање наго на Јанковићевом предизборном хепенингу... Мало укуса, ово је ипак озбиљна новина.
Odgovori
|
Preporučujem
9
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


