Центар Београда без струје
Потрошачи на општинама Стари Град, Врачар и Савски венац вечерас су због квара на мрежи остали без струје.
Електричне енергије нема у строгом центру града, на Теразијама, као и улицама Светозара Марковића и Андрићев венац.
У Електродиструбуцији Београд Танјугу је речено да је до нестанка струје дошло јер је вода продрла у трафо станицу која се налази у Палати Београд.
Струја ће бити укључена тек кад се тај проблем реши, речено је у ЕДБ.
РТС је раније пренео да се очекује да квар буде отклоњен у касним вечерњим сатима. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
marko
Pa sta! U Pozarevcu vec nekoliko dana za redom je apsolutno kompletan grad sa dodatkom nekoliko okolnih mesta ostajao bez elektricne energije pa nikom nista. A u toku je manifestacija "Ljubicevske konjicke igre". Ni jedan medij nije to objavio kao vest sem nekoliko lokalnih. Nije Srbija samo Beograd!
Одговори
|
Препоручујем
8
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


