Centar Beograda bez struje
Potrošači na opštinama Stari Grad, Vračar i Savski venac večeras su zbog kvara na mreži ostali bez struje.
Električne energije nema u strogom centru grada, na Terazijama, kao i ulicama Svetozara Markovića i Andrićev venac.
U Elektrodistrubuciji Beograd Tanjugu je rečeno da je do nestanka struje došlo jer je voda prodrla u trafo stanicu koja se nalazi u Palati Beograd.
Struja će biti uključena tek kad se taj problem reši, rečeno je u EDB.
RTS je ranije preneo da se očekuje da kvar bude otklonjen u kasnim večernjim satima. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
marko
Pa sta! U Pozarevcu vec nekoliko dana za redom je apsolutno kompletan grad sa dodatkom nekoliko okolnih mesta ostajao bez elektricne energije pa nikom nista. A u toku je manifestacija "Ljubicevske konjicke igre". Ni jedan medij nije to objavio kao vest sem nekoliko lokalnih. Nije Srbija samo Beograd!
Odgovori
|
Preporučujem
8
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


