Вучић: Хапшење Митровића је врхунац лицемерја
БРИСЕЛ – Хапшење Богдана Митровића је врхунац лицемерја, изјавио је председник Србије Александар Вучић и додао да је на данашњем састанку са председником Косова Хашимом Тачијем отворио и питање хапшења Митровића.
Вучић је у Бриселу нагласио да се то хапшење није смело догодити.
„У питању је човек који има три ћерке и два сина, који је тамо ишао много пута и пријавио се на листу. Интересантно је да га је пријавио комшија који му је узурпирао и одузео имовину. Пријавио га је после 18 година, ваљда плашећи се да ће му је тражити назад. То је врхунац лицемерја”, поручио је председник Србије Александар Вучић.
Он је после састанка са председником Косова и шефицом ЕУ дипломатије Федериком Могерини нагласио да ће Србија пратити случај Митровић и да се нада брзом решењу. (Танјуг)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


