Концерт пекиншког симфонијског оркестра
Градоначелник Београда Синиша Мали и вршилац дужности градоначелника Пекинга Чен Ђининг присуствовали су концерту пекиншког симфонијског оркестра који је уприличен у Центру „Сава“, наводи се у саопштењу Беоинфа.
Овом догађају присуствовали су чланови делегација оба града, као и амбасадор Кине у Србији Ли Манчанг.
У српској престоници се овог викенда одржава манифестација „Дани Пекинга у Београду“. У току дана потписано је више споразума ради унапређења односа два града и одржано низ културно-уметничких и спортских догађаја. То је била прилика да се Београђани и гости Београда боље упознају са културом, историјом и традицијом Кине, истиче се у саопштењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


