Пуцњава у Прибојској бањи
ПРИБОЈ - У пуцњави која се протекле ноћи догодила у Прибојској бањи, једна особа је изгубила живот, а четири су задобиле теже и лакше повреде.
Један шездесетогодишњак упао је у кућу бивше супруге и пуцао у њу и остале укућане који су се затекли ту, а потом је извршио самоубиство, јавио је Глас западне Србије.
У пуцњави су повређене су три жене и један мушкарац. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


