Pucnjava u Pribojskoj banji
PRIBOJ - U pucnjavi koja se protekle noći dogodila u Pribojskoj banji, jedna osoba je izgubila život, a četiri su zadobile teže i lakše povrede.
Jedan šezdesetogodišnjak upao je u kuću bivše supruge i pucao u nju i ostale ukućane koji su se zatekli tu, a potom je izvršio samoubistvo, javio je Glas zapadne Srbije.
U pucnjavi su povređene su tri žene i jedan muškarac. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


