Субота, 27.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа
ЕКИПА „ПОЛИТИКЕ” НА НЕДОВРШЕНОЈ ДЕОНИЦИ КОРИДОРА 11

„Баш те брига” за вожњу смрти

 „Баш те брига” за вожњу смрти
(Фото Драгослав Жарковић)

Више није могуће укључити се на недовршену деоницу ауто-пута Уб–Лајковац код села Непричава. Овај улаз до јуче је био слободан за пролаз, а пре неколико дана ту је на ауто-пут ушао „мерцедес” немачких таблица: два путника аутомобила смртно су страдала на дванаестом километру од укључења – на крају ове деонице Коридора 11, у атару села Стубленица.

Сада се на том улазу у Непричави налази седам бетонских барикада, које одвраћају свакога ко пожели да се укључи на нову деоницу ауто-пута. На таблама постављеним пре овог укључења стоје црне траке којима се возачима ставља до знања да није могуће више возити брзом, али недовршеном саобраћајницом. Ваљда ће се овим препрекама, ако потрају, спречити нека нова несрећа.

Не може се тачно тврдити како су се двојица путника „мерцедеса” нашла на недовршеном делу ауто-пута. У Непричави код Лајковца, коју смо јуче посетили, о тој несрећи колају разне приче. Овај догађај је тема број један у месту. И како то обично бива, теорија је милион. 

Неки тврде да су барикаде које не дозвољавају возачима да уђу на ауто-пут склоњене пре неколико дана, кад је у јавност избила афера са постављањем глине уместо квалитетне подлоге и да је, наводно, једно предузеће почело на своју руку да санира грешке. Међутим, не може се тврдити да је ова фирма одговорна, јер су нам сведоци, стотинак метара одатле, рекли да је тај улаз на ауто-пут био отворен две године. Један од мештана чак је испричао да су ту увече долазили клинци из Ваљева и Лајковца и тркали се на деоници дугој 12 километара.

Неки други мештани потврдили су нам да улаз јесте био дуго отворен и да су га користили камиони који су радили на изградњи наставка деонице ка Љигу и у другом правцу – ка Обреновцу.

У месту се прича и да уређаји за навигацију воде возаче на то скретање, указујући им да је то најкраћи пут до Београда. Међутим, екипа „Политике” је на том делу укључила навигациони уређај, који је показао да овде не постоји таква врста усмеравања.

Пошто нисмо успели да се укључимо на ауто-пут, наша екипа је отишла на крај те деонице, у место Стубленица код Уба. Лако је било пронаћи улаз на ову деоницу Коридора 11. У Убу, када смо питали како да дођемо до ауто-пута, сви са којима смо разговарали објаснили су да многи возачи користе ту деоницу да би дошли до Непричаве. Један од возача понудио нам је да кренемо за њим да би нам показао како може да се уђе на недовршену деоницу коридора. Имао је и практичан савет за нашег возача: „Ако те радници зауставе да питају где си пошао, само им реци ’Шта тебе брига где ја идем’”. То је, ваљда, филозофија свих оних који су користили недовршену и веома опасну деоницу ауто-пута.

И заиста, уз његово навођење, дошли смо до прве барикаде, неколико стотина метара од места где се несрећа догодила. То је део будућег искључења са ауто-пута за Уб. Барикада на том делу пута има, али се између њих врло лако може проћи возилом. Ту нас је „водич” оставио, са образложењем да мора на посао и ставом „шта те брига где идемо”.

Раднике смо прошли, нису нас заустављали и заиста смо изашли на ауто-пут, тачно на место где се несрећа догодила. Два дана после несреће, били су видљиви трагови трагедије. Виде се остаци слупаног „мерцедеса”, али и потпуно уништене бетонске барикаде. Од силине удара, барикаде су одлетеле десетак метара даље у јарак. То ваљда говори о брзини којом је „мерцедес” ишао. Неколико метара пре краја пута виде се и трагови кочења.

Барикаде на том месту и даље стоје. Постоје и бетонске препреке у другом смеру, ка Непричави. Радници које смо ту затекли рекли су нам да су сада и у том смеру постављене барикаде, које су доскора биле склоњене, па су пут користили многи возачи до искључења за Непричаву. То је било могуће, јер је пут од Уба ка Непричави готов, док у супротном правцу, где се несрећа догодила, није завршен, тачније постоји јарак дубок неколико метара, са којег пад може да буде фаталан.

Ово није прва несрећа која се догодила због неадекватне сигнализације на путевима. Забележено је 2013. године да је неколико певача „Гранда” имало саобраћајну несрећу код Новог Сада, управо због грешке путара. Они су аутомобилом, на неосветљеном делу ауто-пута, налетели на необележене бетонске стубове за будућу наплатну рампу. Срећом, нико није погинуо.

Годину дана касније, живот је изгубило петоро младих људи, који су на Батајничкој петљи ударили аутомобилом у бетонски део надвожњака на делу пута у изградњи. Возач аутомобила у којем су се налазили настрадали заобишао је препреке и возио недовршеним путем.

Новембра 2010. године, приликом пада аутомобила са тада недовршеног моста код Бешке, погинула је Ивана Ј., док је тешке повреде задобио Милош К., обоје инжењери у фирми „Алпина”, која је била извођач радова на том мосту. Аутомобил у коме су се налазили слетео је са неизграђеног дела моста на Дунаву, са висине веће од десет метара и пао на обалу реке.

И прослављени режисер Емир Кустурица умало је настрадао због лоше сигнализације на Ибарској магистрали, на деоници пута Љиг–Београд, у близини градилишта надвожњака Коридора 11. Он је у јуну ове године имао удес у којем је повређен његов возач, а Кустурица је после тога најавио тужбу против одговорних за немар који људе може да кошта живота.

Коментари11
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

sladjan
ljudi su krivi i bahati!!!!a sto se tice barijera sklonice i to sto se stavi!!!!!lepo sve pise za pametne oce ljudi da ginu i to je to!!!!!!
Stari vozač
1999 je NATO teško pogrešio!Moj predlog bi bio da je trebalo svakom vozaču da pokloni po jedno vozilo,po mogućstvu što veće,što jače i što brže.Što žešći i bahatiji njemu i vozilo odgovarajuće. Besplatno gorivo po želji i potrebi!Jedini uslov bi bio da se izuzmu sva saobraćajna pravila i uklone svi saobraćajni znaci pored puteva.Vožnja po želji i volji.Bombardovanje bi bilo potpuno nepotrebno!!!
Banja
Čim se javljaju botovi da prebacuju odgovornost na vozače jasno ti je koliko je sati i gde je istinski propust. Samo se pitam koliko debeo obraz treba da imaš da mrtve ljude blatiš pored živih krivaca. Valjda zato što mrtva usta ne govore?!
GRADA
Valjda je znak za zabranjen prolaz dovoljan i bez prepreke. Prepreka je bila stavljena upravo zbog onih koji ignorisu znak, ali neko ko ignorise znakove (sto je protivzakonito) je pomerio prepreku. Ljudi iz naseg kraja vole da ignorisu znakove, tako se osecaju mocniji. Cak i onaj koji je proveo 40 godina u Nemackoj lepo se oseca kad malo popije i provuce se izmedju prepreke, sto mu u Nemackoj nikad ne bi palo na pamet.
Nemanja Nedeljković
Vidi se da nisi prošao tuda, a ni čitao o čemu se radi, jer ne da nije bilo napisano da ne može, nego je postavljen putokaz da može, koji je kao prelepljen, ali čemu taj putokaz 3 godine pre otvaranja deonice? Pa naravno za promociju političara, trulih!
Vlajko
Tu su prepreke bile od početka ali ih je neko sklonio da bi mogao tuda da prolazi. Nije teško utvrditi kome je odgavarao deo još nezavršenog auto puta za prolaz do kuće ili njive prečicom. Preduzeće za održavanje pueva može i moralo bi svaku deonicu da obiđe bar jednom nedeljno ali neodgovorni pojedinci mogu svaki put da uklone prepreku koju postave. Postoji ovde osnov za krivičnu odgovornost onoga ko je dirao znakove i prepreke koje su postavili putari.
Stevo
Ovo je znacajniji podatak o jednoj naciji nego svi srpski mitovi zajedno. I oni, koji neprestano namecu mitsku Srbiju!

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.