Субота, 27.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Није неки, него краљевски град

Како су Краљевчани закључили да у њихов град долази велика немачка аутомобилска фирма и да су сва друга нагађања празне приче
Није неки, него краљевски град
У Краљеву су производили авионе, а аутомобиле виђају само у транзиту (Фото М. Дугалић)

Краљево – Било би најбоље да је тај Мате Римац, хрватски бизнисмен и иноватор у области аутомобилске индустрије, запамтио или записао име града у Србији, у коме ће, наводно, велика немачка компанија градити фабрику за производњу система за електричне аутомобиле. Могао је још тамо и да  упути „дојаву”, можда би му и муштулук био понуђен. Овако, немуштом информацијом створио је пометњу и покренуо нагађања, пошто је, уз жаљење што то неће бити у Хрватској него у Србији, тек узгредно, на „Фејсбуку” напоменуо да је реч о инвеститору, ауто-гиганту који запошљава око 140.000 радника и да има приход на нивоу његове државе. И још је, на питање пријатеља у ком српском граду ће инвестирати, додао: „Неки град, где су се пре правили авиони. Тако су ми бар Немци рекли. Заборавио сам како се зове.”

– Није неки, него краљевски град. Ради се о Краљеву, нема другог. Знају Немци да смо ми овде производили авионе још пре рата, још када се Србадија у другим местима главом без обзира скривала и кад се трактор појави. Добро, шалу на страну, али ако је град где су се пре производили авиони, то је овде и свако зна да су то најпре, од 1928. године били француски апарати „бреге”, а онда од 1933. године до рата немачки тип авиона „дорнијер до 17”. Пред окупацију југословенска војска је минирала хале, али је део машина остао и Немци су их 1942. године пребацили у Немачку... Добро, то је прошлост, али ако фабрику граде тамо где су се правили авиони, нема где него у Краљеву – објашњава нам један „прави” Краљевчанин, упућен у прошлост Краљева, али и у најновије вести о могућој инвестицији.

На овакав оптимизам реаговале су овде и „неверне Томе”, тврдњама да је, можда, реч о Београду или Панчеву. Али, изјава Александара Вучића, председника Србије, додуше ускраћена за детаље из пословних разлога, „да ће та фабрика запошљавати 10.000 радника и да је реч о инвестицији у једном граду у централној Србији” опет је, оваквим размишљањем и закључивањем, вратила наду Краљевчанима: Панчево није у централној Србији, значи отпада. Није, ваљада, да би Римац заборавио да је у питању Београд, главни град Србије. Уз то и Вучић не би пропустио да пред изборе, ако већ не може експлицитно оно бар да напомене како је реч о граду који „напредњаци воле...” Тако је у чаршијским причама све извесније да пут инвестиције немачког ауто-гиганта води у Краљево. Јесу се, истина, појавила и нагађања у медијима да је можда реч и о Чачку, пошто је наводно тамошња Фабрика резног алата својевремено производила неке делове за „Боинг”. На једном порталу развила се о томе и полемика. Предност у односу на Краљево давана је Чачку због ауто-пута, а Краљеву због близине будућег аеродрома. Но, већина коментатора тог написа из Чачка су у то посумњали, како тврде, понајвише због неспособности свог политичког руководства да воде и успешно окончају такве преговоре... На крају је један Чачанин ту расправу ипак завршио кратком констатацијом: „Нека иду у Краљево.”

А на наше питање упућено др Предрагу Терзићу, градоначелнику Краљева, о тој теми, он је укратко казао:

– О томе знам колико и ви. Само из медија.

У потрази за више информација овде су најдаље отишле колеге из Регионалне телевизије Краљево. И у њиховом прилогу се наводи да је, највероватније, реч о још једној инвестицији у град на Ибру. О томе су чак добили и информацију из Немачке, коју су нам проследили, а у њој се каже: да је реч о Краљеву и компанији ZF из Фридрихсхафена, која се, заиста, бави производњом система за аутомобиле на електрични погон...

Према тој вести, дакле, није у питању ни БМВ, ни „Мерцедес”, ни „Ауди”... Али, не негира се податак о градњи фабрике од око десет хиљада радних места и производњи система за најсавременије аутомобиле. Тако је то, бар што се чаршијских прича тиче, и то је ових дана „бацило” у сенку препричавања о градњи и отварању оне две најављене фабрике, од по две, три хиљаде запослених...

Коментари4
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jovan Milanovic
Jedan Rimac, istina Matan, igrao je kosarku u prvoj ligi, kad se Cibona zvala Lokomotiva.
Jeremija
Jadnog li članka. Vama kriv Rimac?! Pa vi Karlovac u Hrvatskoj krstite Karlovci, a čudite se da on ne zna gdje bi trebala biti ta investicija?!
Јован Скерлић
Браћо, не долазе Немци Срба ради, већ себе ради. Долазе због великих налазишта отровног Литијума који им је потребан за прављење батерија за електричне аутомобиле. Живи били, па видели - Србија ће бити отпад Европе.
Владимир Матић
„Неки град, где су се пре правили авиони. Тако су ми бар Немци рекли. Заборавио сам како се зове.” - Па у Србији су се скоро у сваком граду правили авиони ! Чак и данас, свако омање месташце у нас има по неколико тих фабрика авиона.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.