Радник пао са скеле у центру Београда
Радник на градилишту у центру Београда повређен је данас када је пао са висине од четири метра и превезен је у Ургентни центар, речено је Танјугу у МУП-у.
Како су навели у МУП-у, случај је пријављен око 12.30 часова.
У Хитној помоћи за Танјуг кажу да је радник превезен у Ургентни центар и да је у свесном стању.
Радник је пао са скеле на градилишту у центру Београда. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Dejana
Po vazecim propisima skele moraju imati ograde , vidi se sa slike da nemaju, stepeniste, vidi se sa slike da nemaju. Ono sto se nevidi je zasto niko od nadleznih za ovo nece biti kaznjen ? Kazna se odnosi samo na odgovorno lice izvodjaca radova koji NEMOZE IZ SVOG DZEPA DA PLACA STA GAZDA TREBA DA PLACA. Osim sto se izglasavaju zakoni za narkotike treba dopuniti zakone i povodom "intelektualne narkomanije" kojom se ovakve stvari desavaju. Niko nekaze da radnik nije "namerno pao sa skele" jer nije jeo par dana pa mu pao secer kada mu je trebala snaga, ali u svom skrtarenju u gradjevinarstvu najgore prodju najmanje placeni radnici. I , sad, ko ce da plati privatnu kliniku da se radnik oporavi, da mu namesti zube, ili da mu nadoknadi oporavak na moru ? Smesno, pa da nije zalosno bilo bi smesno. Varaju ljude koji idu na odmore a sta tek rade ovima sto rade u "sezoni odmora". Ovo ni Solohov nebi stigao da opise bez par tomova.
Одговори
|
Препоручујем
20
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


