Radnik pao sa skele u centru Beograda
Radnik na gradilištu u centru Beograda povređen je danas kada je pao sa visine od četiri metra i prevezen je u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Kako su naveli u MUP-u, slučaj je prijavljen oko 12.30 časova.
U Hitnoj pomoći za Tanjug kažu da je radnik prevezen u Urgentni centar i da je u svesnom stanju.
Radnik je pao sa skele na gradilištu u centru Beograda. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Dejana
Po vazecim propisima skele moraju imati ograde , vidi se sa slike da nemaju, stepeniste, vidi se sa slike da nemaju. Ono sto se nevidi je zasto niko od nadleznih za ovo nece biti kaznjen ? Kazna se odnosi samo na odgovorno lice izvodjaca radova koji NEMOZE IZ SVOG DZEPA DA PLACA STA GAZDA TREBA DA PLACA. Osim sto se izglasavaju zakoni za narkotike treba dopuniti zakone i povodom "intelektualne narkomanije" kojom se ovakve stvari desavaju. Niko nekaze da radnik nije "namerno pao sa skele" jer nije jeo par dana pa mu pao secer kada mu je trebala snaga, ali u svom skrtarenju u gradjevinarstvu najgore prodju najmanje placeni radnici. I , sad, ko ce da plati privatnu kliniku da se radnik oporavi, da mu namesti zube, ili da mu nadoknadi oporavak na moru ? Smesno, pa da nije zalosno bilo bi smesno. Varaju ljude koji idu na odmore a sta tek rade ovima sto rade u "sezoni odmora". Ovo ni Solohov nebi stigao da opise bez par tomova.
Odgovori
|
Preporučujem
20
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


