„Земља грува” – прва деценија
Бенд „Земља грува” обележио је 10 година постојања концертом одржаним у Студентском културном центру, а фанови групе, која се први пут појавила на „Беовизији” 2008. с песмом „Чудесни светови”, провели су незаборавно вече са својим музичким миљеницима. Наступ је почео с више од пола сата закашњења, али кад су музичари изашли на сцену и извели прве ритмове, публика је у одушевљењу наставила да пева с њима. Уз звуке ове поп групе играло се до касно у ноћ.
– Када погледамо шта смо постигли за ових 10 година можемо да кажемо да смо задовољни. Пре свега, успели смо да одржимо континуитет и фокус на стварању музике коју волимо и мислимо да смо обезбедили једно сигурно и препознатљиво место на сцени. Ми то видимо као разлог за славље с нашом публиком – поручили су у најави за концерт власници хитова „Једном је сада”, „Судопера”, „У опасности”, „Африка”, „Јаче, манијаче”, „Ђанго”, „Вуцибатина”...
Група је свој музички портфолио пред овај наступ обогатила и новим спотом. Реч је о видео приказу песме „Мама” с албума „Шта стварно желиш” у ремиксованом издању.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


