Била је тако лепа
„Била је тако лепа” поводом 8. марта су под истим називом приредили Уметнички ансамбл Министарства одбране „Станислав Бинички”, диригент Војкан Борисављевић, солисти Београдске опере мецосопран Љубица Вранеш и бас Драгољуб Бајић.
После инструменталне верзије култну песму отпевао је Драгољуб Бајић и започео своју солистичку деоницу познатих песама о љубави, а дует за песму „Време плакања” публика је бурно поздравила.
Расположени су били и музичари, вокални солисти, диригент, пре свега публика која је испунила Свечану салу Дома војске до последњег места.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


