Bila je tako lepa
„Bila je tako lepa” povodom 8. marta su pod istim nazivom priredili Umetnički ansambl Ministarstva odbrane „Stanislav Binički”, dirigent Vojkan Borisavljević, solisti Beogradske opere mecosopran Ljubica Vraneš i bas Dragoljub Bajić.
Posle instrumentalne verzije kultnu pesmu otpevao je Dragoljub Bajić i započeo svoju solističku deonicu poznatih pesama o ljubavi, a duet za pesmu „Vreme plakanja” publika je burno pozdravila.
Raspoloženi su bili i muzičari, vokalni solisti, dirigent, pre svega publika koja je ispunila Svečanu salu Doma vojske do poslednjeg mesta.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


