Пљачка у болници „Драгиша Мишовић”
Београдска полиција ухапсила је М. С. (19) и Р. В. (19) због сумње да су у Клиничко-болничком центру „Др Драгиша Мишовић” насилно отворили прозор и ушли у једну канцеларију из које су узели 5.500 динара, два ручна сата и златни накит.
Терете се за кривично дело тешка крађа, наводи се у саопштењу МУП-а, јавља Танјуг.
Осумњичени су после полицијског задржавања до 48 сати, уз кривичну пријаву, приведени Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
стоп корупцији
и није неко кривично дело, ако су узели оно што је "зарађено" корупцијом -_-
Одговори
|
Препоручујем
3
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


