Pljačka u bolnici „Dragiša Mišović”
Beogradska policija uhapsila je M. S. (19) i R. V. (19) zbog sumnje da su u Kliničko-bolničkom centru „Dr Dragiša Mišović” nasilno otvorili prozor i ušli u jednu kancelariju iz koje su uzeli 5.500 dinara, dva ručna sata i zlatni nakit.
Terete se za krivično delo teška krađa, navodi se u saopštenju MUP-a, javlja Tanjug.
Osumnjičeni su posle policijskog zadržavanja do 48 sati, uz krivičnu prijavu, privedeni Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
стоп корупцији
и није неко кривично дело, ако су узели оно што је "зарађено" корупцијом -_-
Odgovori
|
Preporučujem
3
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


