Сећање на Вудсток
У Културном центру „Град”, у Улици браће Крсмановић, биће организована трибина о Вудстоку, а потом и журка. Разговараће се о томе шта је Вудсток значио у Америци и какав је утицај имао код нас. Оцењиваће се шта се променило од тада и где су данас љубав, мир и дух протеста, као и да ли је у данашње време могуће замислити такав један догађај. На трибини учествују Жикица Симић, радио-водитељ, Петар Јањатовић, музички критичар, Вера Ранковић, сликарка и посетилац Вудстока 1969. године, и проф. др Марко Шуица, историчар, а модератор је проф. др Радина Вучетић, историчар. Музику ће пуштати ди-џеј Брка. Програм носи назив „Дан љубави и мира”, а почиње у 19 часова.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


