Станари „Бристола” прекинули штрајк глађу
Станари хотела „Бристол” прекинули су штрајк глађу након разговора с председником Србије Александром Вучићем.
Они су за телевизију Н1 рекли да им је укључена струја и наводе да очекују да ће након разговора са председником проблем њиховог стамбеног питања бити решен, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Vesko
Tako i mi stanari ulice Milana Uzelca treba u strajk na Andricevom vencu pa neka nam Predsednik resi problem kad zameniki vesic nece i ne moze.
Одговори
|
Препоручујем
15
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


