Stanari „Bristola” prekinuli štrajk glađu
Stanari hotela „Bristol” prekinuli su štrajk glađu nakon razgovora s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Oni su za televiziju N1 rekli da im je uključena struja i navode da očekuju da će nakon razgovora sa predsednikom problem njihovog stambenog pitanja biti rešen, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Vesko
Tako i mi stanari ulice Milana Uzelca treba u strajk na Andricevom vencu pa neka nam Predsednik resi problem kad zameniki vesic nece i ne moze.
Odgovori
|
Preporučujem
15
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


