Брнабић се учланила у СНС
Премијерка Ана Брнабић постала је члан Српске напредне странке.
Информацију о томе премијерка је објавила на свом инстаграм профилу.
„Постала члан @СНС_Србија”, написала је премијерка, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари11
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Зоран Чачак (пишимо ћирилицом)
Успела у животу!
Одговори
|
Препоручујем
13
Душан
Зашто предсеник Републике Србије, госн Александар Вучић, пише латиницом на инстаграму? Како да очувамо, негујемо, учимо и вратимо у свакодневну употребу наше писмо, ако га ни сам предсеник не користи?
Одговори
|
Препоручујем
20
Мила
similis simili gaudet!
Одговори
|
Препоручујем
30
Nikola Nesic
Prave Evropske vrednosti, od Bajčetinske prepečenice do duginih boja Srbije.
Одговори
|
Препоручујем
38
Ulančani patak
Zauzima se pozicija za Vučićevu sukcesiju. Pa će Srbija da ima dve "prve dame".
Одговори
|
Препоручујем
35
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


