Brnabić se učlanila u SNS
Premijerka Ana Brnabić postala je član Srpske napredne stranke.
Informaciju o tome premijerka je objavila na svom instagram profilu.
„Postala član @SNS_Srbija”, napisala je premijerka, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari11
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Зоран Чачак (пишимо ћирилицом)
Успела у животу!
Odgovori
|
Preporučujem
13
Душан
Зашто предсеник Републике Србије, госн Александар Вучић, пише латиницом на инстаграму? Како да очувамо, негујемо, учимо и вратимо у свакодневну употребу наше писмо, ако га ни сам предсеник не користи?
Odgovori
|
Preporučujem
20
Мила
similis simili gaudet!
Odgovori
|
Preporučujem
30
Nikola Nesic
Prave Evropske vrednosti, od Bajčetinske prepečenice do duginih boja Srbije.
Odgovori
|
Preporučujem
38
Ulančani patak
Zauzima se pozicija za Vučićevu sukcesiju. Pa će Srbija da ima dve "prve dame".
Odgovori
|
Preporučujem
35
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


