У саобраћајки код Орловаче погинуо младић
У саобраћајној несрећи на Ибарској магистрали после Орловаче један младић је погинуо, а двоје људи је повређено, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Несрећа се догодила синоћ око 21:45 сати.
Девојка која се налазила у колима превезена је на хирургију, док је мушкарац пребачен на реанимацију.
Хитна помоћ имала је 105 интервенција, од чега 21 на јавном месту.
И даље су највише позива дежурним лекарским екипама упућивали хронични болесници.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


