U saobraćajki kod Orlovače poginuo mladić
U saobraćajnoj nesreći na Ibarskoj magistrali posle Orlovače jedan mladić je poginuo, a dvoje ljudi je povređeno, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Nesreća se dogodila sinoć oko 21:45 sati.
Devojka koja se nalazila u kolima prevezena je na hirurgiju, dok je muškarac prebačen na reanimaciju.
Hitna pomoć imala je 105 intervencija, od čega 21 na javnom mestu.
I dalje su najviše poziva dežurnim lekarskim ekipama upućivali hronični bolesnici.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


