Америчка амбасада у Бејруту подржала протесте у Либану
Бејрут - Америчка амбасада у Либану саопштила је вечерас да подржава протестни покрет против власти у тој земљи.
„Подржавамо либански народ који мирно протестује и показује национално јединство”, навела је амбасада на Твитеру.
У Либану од 17. октобра трају протести без преседана против владајуће класе која је оптужена за корупцију и неспособност да реши економску кризу.
Протести су 29. октобра довели до оставке премијера Саада Харирија, али слабо напредују преговори о саставу нове владе, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари9
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Заврам
Па, како да их не подржи пошто их је већ, уз помоћ ЦИА, и организовала? САД, запалисте свет. Но, ветар разноси жар и пламен и према вама...
Одговори
|
Препоручујем
4
Боривоје Банковић
У овом нашем неолибералном рају једино Срђа има сигуран посао.
Одговори
|
Препоручујем
11
miran
cudno kako Ameri podrzavaju proteste u Libanu a ne podrzavaju u Crnoj Gori ili kako podrzavaju u Venecueli ali ne osudjuju ubijanje demostranata u Boliviji...cudna i naopaka politika koja mora dovesti do apokalipse
Одговори
|
Препоручујем
10
Sima
Eto njih čim se nešto pali!
Одговори
|
Препоручујем
13
Александар Поповић
Све се мења, али никако америчко уплитање у живот многих земаља под маском “извоза демократије”. Резултати су, наравно, понижавајући за народе Ираку, Либији, Сирији, по Латинској Америци...
Одговори
|
Препоручујем
25
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


