Američka ambasada u Bejrutu podržala proteste u Libanu
Bejrut - Američka ambasada u Libanu saopštila je večeras da podržava protestni pokret protiv vlasti u toj zemlji.
„Podržavamo libanski narod koji mirno protestuje i pokazuje nacionalno jedinstvo”, navela je ambasada na Tviteru.
U Libanu od 17. oktobra traju protesti bez presedana protiv vladajuće klase koja je optužena za korupciju i nesposobnost da reši ekonomsku krizu.
Protesti su 29. oktobra doveli do ostavke premijera Saada Haririja, ali slabo napreduju pregovori o sastavu nove vlade, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari9
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Заврам
Па, како да их не подржи пошто их је већ, уз помоћ ЦИА, и организовала? САД, запалисте свет. Но, ветар разноси жар и пламен и према вама...
Odgovori
|
Preporučujem
4
Боривоје Банковић
У овом нашем неолибералном рају једино Срђа има сигуран посао.
Odgovori
|
Preporučujem
11
miran
cudno kako Ameri podrzavaju proteste u Libanu a ne podrzavaju u Crnoj Gori ili kako podrzavaju u Venecueli ali ne osudjuju ubijanje demostranata u Boliviji...cudna i naopaka politika koja mora dovesti do apokalipse
Odgovori
|
Preporučujem
10
Sima
Eto njih čim se nešto pali!
Odgovori
|
Preporučujem
13
Александар Поповић
Све се мења, али никако америчко уплитање у живот многих земаља под маском “извоза демократије”. Резултати су, наравно, понижавајући за народе Ираку, Либији, Сирији, по Латинској Америци...
Odgovori
|
Preporučujem
25
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


