Хути отели три брода у Црвеном мору
КАИРО - Јеменски Хути отели су три брода у Црвеном мору од којих један припада Саудијској Арабији.
Сви бродови одвучени су у луку Салиф, јавила је хутска телевизија Ал-Масирах, преноси Ројтерс.
Саудијска војна коалиција која се бори против Хута саопштила је раније да су Хути отели један брод који је пловио према јужнокорејској нафтној платформи, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
niko kao ja
ja pročitao žuti umesto huti, zatrovan do koske
Одговори
|
Препоручујем
2
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


