Huti oteli tri broda u Crvenom moru
KAIRO - Jemenski Huti oteli su tri broda u Crvenom moru od kojih jedan pripada Saudijskoj Arabiji.
Svi brodovi odvučeni su u luku Salif, javila je hutska televizija Al-Masirah, prenosi Rojters.
Saudijska vojna koalicija koja se bori protiv Huta saopštila je ranije da su Huti oteli jedan brod koji je plovio prema južnokorejskoj naftnoj platformi, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
niko kao ja
ja pročitao žuti umesto huti, zatrovan do koske
Odgovori
|
Preporučujem
2
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


